אופירה רייכקינד יצהרי

 

  

מעצבת ואדריכלית פנים.

מתכננת ומעצבת דירות, בתים פנטהאוזים,חנויות ומשרדים.

עוסקת במקצוע כבר 14 שנה ואוהבת כל רגע.

 

"עיצוב קיים בכל. לכל מקום ותחום אליהם נפנה את ראשינו ,נגלה את הצורך בעיצוב ובשאיפתנו לראותו מקורי ומעניין יותר."

 

הבידול שלנו - במה אנחנו מיוחדים?

משפחות, זוגות או כל אדם המעוניינים להתחיל במלאכת השיפוץ בביתם או לתכנן שינויים בדירה חדשה שרכשו חוששים מהלא נודע. הלא נודע מתחיל בשאלה ובחשש "האם התקציב מספיק?" וממשיך בשאלות "איך מתחילים?", " מה קודם?". 

אנחנו כמשרד לתכנון ועיצוב פנים מעניקים ללא תשלום הדרכה והסבר איך מתחילים במלאכה, מה עושים קודם? רצף עבודה ועוד.

השרות ניתן ללא התחייבות.

שני פנים לעיצוב - עיצוב נטו ופונקציונליות. הפונקציה בעיצוב צריכה להשתלב עם היפה, החדשני, המעניין והעיקר עם המרחיב את הלב והנשמה.

לב העיצוב, בין אם ברהיט, במבנה ,בדירה או בפרט הקטן ביותר, הוא הגורם לנשמה שלנו ליהנות מהמוצר הסופי. לעיתים, אפשר לוותר על נוחות למען העיצוב ולעיתים יש לוותר על העיצוב למען הפונקציה. באופן אישי, אני משתדלת להמעיט בפשרות ולנסות למצוא את הפונקציה ביפה ואת היפה בפונקציה."

 

אופירה רייכקינד יצהרי - בוגרת לימודי עיצוב פנים בשנת 2000. בשנה זו פתחה את המשרד שלה לעיצוב ואדריכלות פנים בקרית אונו.

המשרד מטפל בעיצוב ותכנון מחדש של דירות, בתים פרטיים ,פנטהאוזים ,חנויות ,משרדים ודירות לדוגמא.

 

העיצוב מקיף את כל התחומים הקשורים - עבודה מול קבלנים בדירות חדשות וקבלני שיפוצים למחדשי דיור משינויי בינוי, חלוקה מחדש של החללים, חשמל ותאורה דקורטיבית, אינסטלציה, עיצוב פנים, בחירה של חומרים, צבעים ורהיטים, עיצוב מטבח ופרטי ריהוט,ליווי לקוחות בקניה בחנויות ואצל ספקים בכל תחום ועד פיקוח על בעלי המקצוע. 

 

 

העיצוב של אופירה מאופיין בחיפוש אחר המיוחד, החדשני והיוצא דופן אך עם זאת התחושה כשנכנסים לחדר היא חמה, מזמינה ומעוררת את כל החושים .